רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אילוף כלבים

הזמינו אילוף כלבים אונליין

 

שיטת אילוף: בכדי שנבין את כלבנו אנו צריכים לראות ולהבין את שפת הגוף בה הכלב משתמש ביום יום וכך נוכל להבין את צרכיו. בשיטה זו המטרה היא: מתן כלים לבעלים איתם יוכלו להבין את צרכיו הבסיסיים של כלבם וכך לפתור בעיות שגרתיות בחייהם כגון: הרס הבית, קפיצה על אנשים, נשיכות, צרכים, אגרסיה אל מול כלבים וחתולים, חרדות נטישה ועוד.. ולא רק פקודות בסיסיות כגון: "שב", "ארצה", "רגלי" ועוד…
אנחנו לא מאמינים שיש שיטה אחת בלבד לעבוד עם כלב, לאחר אבחון הכלב והבנת הבעיות או הצורך באילוף אנו נתאים לכם ולכלבכם את השיטה המתאימה ביותר לכם על מנת שהאילוף יצליח וישמר לאורך זמן.
פנסיון פתוח בו הכלבים חופשיים בשטח המשתרע על כדונם ומחולק לחתרות. הכלבים יכולים לפרוק אנרגיה ולמצוא חברים ככל שיירצו. הכלבים יוכלו למצוא מקום מרבץ מוצל בחצרות הכלבייה, בסוף היום יכנסו הכלבים לכלביה שגודלה כ- 200 מ"ר במבנה סגור ומקורה. בכלבייה ישנם תאים גדולים עם רצפת בטון וניקוזים וזאת בכדי להגיע לרמת ניקיון והגינה גבוהים.
הפנסיון עובר שטיפה בכל בוקר עם מכונת שטיפה בלחץ וסבון,אחת לשבוע אנו מוסיפים כלור כדי למנוע חיידקים.
התאים משמשים למנוחת הכלבים בשעות חמות, לאחר חלוקת האוכל ובלילות. בכל תא ישנם מיטות/מלונות לכל כלב, במהלך הלילה מתנגנת בפנסיון מוזיקה קלאסית לאורך הלילה דבר אשר הוכח כמרגיע.
המזון בו אנו משתמשים להאכלת הכלבים הינו מזון סופר פרימיום ברמה הכי גבוהה וזאת על מנת שלכלבים תהיה נחיתה רכה בנושא זה. הפנסיון עובר ריסוס נגד טפילים באופן קבוע ורציף ע"י איש מקצוע בעל רישיון וניסיון של שנים בתחום ריסוס באזור בע"ח.כניסת כלבים לפנסיון מותנית בהצגת פנקס חיסונים בתוקף לא תתאפשר כניסה של כלבים למתחם הפנסיון ללא אישור בתוקף על חיסונים.